Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, segítségetek kérném. Ma...

Nők, segítségetek kérném. Ma (hétfon) azthiszem megjott a menzeszem. De csutortokre volt kiírva. Es en szerdán mennék termálba már be vagyok fizetve. Most mit csináljak? Hogy lehetne megállítani egy napra a menzeszt? 14/L

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy. csutortokon mar a 3. napod lesz, igyal addig citromos vizet, illetve pihenj, ne nagyon eroltesd magad fizikailag meg, es hasznalj tampont a medenceben. orankent- fel orankent csereld ki, es nem lesz semmi gond.
2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerdan lesz a 3. nap, elirtam bocsi
2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a menzesz nem úgy működik, hogy mikorra van kiírva, főleg még fiatalon, és ha nem régóta menstruálsz, még nem állt be rendesen.

2 lehetőséged van, vagy használsz tampont, és úgy mész, vagy ami a jobb megoldás lenne, hogy kihagyod, vagy átteszed máskorra. Vagy próbáld elcserélni a napot valakivel.

Megállítani sehogy sem tudod. Szívás, és is eszem a kefét, mert a 10 napos nyaralás felén menstruálni fogok...

Egyébként ha mégis mennél, és a tampont választanád, túl gyakran cserélni sem egészséges! Nem tesz jót a hüvelyednek. Óránként elég, fél óránként szerintem túl sok. Ha jó helyre teszed (elég mélyre), akkor nem is fogja megszívni magát vízzel, csak egy picit, amennyi a zsinóron beszivárog. Ha nem teszed elég mélyre, akkor megszívja magát vízzel, és az elég kellemetlen. Ha még sose használtál tampont, ajánlom, hogy előtte is próbálgasd, mert nem biztos, hogy elsőre flottul fog minden menni. Lehet, hogy nem tudod majd pl. elég mélyre tenni, akkor pedig bele se kezd a fürdőzésbe.

De én azt ajánlom, hogy hagyd most ezt ki.

21/L

2015. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan hogy a mi városunkban nyugdíjasoknak lett szervezve de nagyszuleim engem is befizettek. Visszamondani nem tudom sajnos.. És kb 2 éve menstrualok már.
2015. júl. 14. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!