Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bnőmnek a hétvégn kellene...

Bnőmnek a hétvégn kellene megjönnie, az utolsó menstruációja után kb. 3szor voltunk együt minden hétvégén egyszer. Gyógyszert szed és mindig beveszi. Máskor szokta érezni h megfog jönni neki de most nem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A hét elején meg mintha feszült volna egy picit a melle meg fezsült.
2008. szept. 3. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl hogy ideges, akkor késhet, nem keveset.
2008. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés is lehet a mensi előjele. Ha rendesen szedi a tabit, akkor nem kell aggódnia. Az idegeskedéstől késhet is neki, amitől még idegesebb lesz. Nálam is előfordul olyan hónap, hogy nem érzem meg a mensimet és én is tabit szedek. Próbáld megnyugtatni a batárnődet. Szerintem meg fog neki jönni.
2008. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha nincs előjele akkor nemkell semmi roszra gondolni?
2008. szept. 3. 22:31
 4/6 anonim válasza:

Helló!


Most nálunk is ilyen kérdés merül fel :)

Én barátnőm-nek ez volt a 4. levele, holnap kell megjönnie dél körül...

Volt olyan hónap, hogy már érezte előre, volt olyan, hogy nem, de mindig szinte percre pontosan megjött neki.

Múlthéten érzékeny volt a melle, tegnap fájt a hasa, ma semmi, de elvileg holnap megjön :)


Szerintem ne aggódjatok, megfog jönnie amikor kell.

2008. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szedi a gyogyszert, akkor nem kell félni, veszélyt esetleg erosebb hasmenés-hányás jelenthet a termékeny napokon, mert akkor a gyogyszer nem tud felszívódni. Ha nem rég szedi a tablettát, 1-2 hónapja, pár nap késés még beleférhet, míg a szervezet megszokja. Az,hogy most nem érzi ugy, mint máskor nem baj.
2008. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elég régóta szedi.
2008. szept. 4. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!