Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavaros nőnek, ha...

Hormonzavaros nőnek, ha rendesen van menstruációja,28-29 napra rendesen, akkor teherbeeshet? Nem szed semmilyen gyógyszert.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van peteérés. Teherbe eshet, de kicsi a valószínűsége.
2010. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen menstruálsz, honnan tudod, h hormonzavaros vagy? csináltak vizsgálatot?
2010. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy tudom megnézni én magamnak hogy van e peteérésem? A hőmérőzésről hallottam, de az tényleg tuti?

Igen voltak vizsgálataim és ott az mondták ha lefogyok beáll a mentruációm, ami tényleg így lett, mert régen 125 kb voltam most 87 kg vagyok és rendesen menstruálok.

2010. máj. 12. 08:10
 4/5 anonim válasza:
Magadnak nem tudod tökéletesen ellenőrizni, azt csak orvos tudná ultrahanggal. De a hőmérőzéssel azért már kiderítheted, hogy mi a helyzet, és az ovulációs teszt is segíthet. Itt egy csomó infót találsz, szerintem nézz körül: [link] Sok szerencsét, szerintem jó az esély, ha már rendesen menstruálsz!
2010. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyással megoldódott a zavar, úgyh nyugodtan próbálkozzatok:)
2010. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!