Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, és...

12 éves lány vagyok, és szőrös a hasam ez normális? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok már a mensim megjött és van honalj szorzetem és szemérem szorzetem is elég sötét és erős mert a hajam is sötét barna és anyukamnak is ilyen erős és sötét a szorzete. A hónaljamat havonta gyantáztatom, kozmetikussal . a lábamat a nyáron 2-szer gyantáztam le (otthon). De van egy elég ciki problémám ami engem nagyon zavar !!! A hasamon is van elég erős sötét szőr. Ehhez még nem nyultam nem gyantáztam borotvaltam stb. És a labijjamon is van sötét szor! Ez nagyon megnehezíti a mindennapjaimat undorító magamtól mert olyan mint egy fiúnak. Anynak szóltam de azt mondta h ne már nem levágni mert rosszab lesz majd kikopik onnan... Arra is gondoltam h lehet hormonális problémám van nem tudom de a Tesi öltözőben a baratnoim már észre vették és cikiztek is miatta. Kérlek segíthetek h miért van ez nektek is van ilyen problémátok?? Kérlek csak normális és értelmes válaszokat írjátok ! Előre is koszii

2015. júl. 14. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott szőr,de én ilyenkor nyáron le szoktam borotválni. A lábujjaimon is erős hosszú a szőr nekem is.
2015. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a borotválástól nem erősödött meg ?
2015. júl. 15. 12:38
 3/3 anonim válasza:

En is igy vagyok vele a hasamnal borotvaltam es emiatt egyre jobban feltunt hogy zavaro aztan egyszer legyantaztam es onnantol nem nyultam hozza nem torodok vele

Ha meg neked annyira latszik h megszoltakk akkor en inkabb a gyantazast javaslom ;)

2015. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!