Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen fogamzásgátl...

Normális az ilyen fogamzásgátló szedésének a kezdetén?

Figyelt kérdés

Tegnap fogyott el az első levél utolsó darabja is (Lindynette), úgyhogy most tartom a 7 napos szünetet, viszont már akkor megjött, mikor még hátravolt 4 db. Már előtte is jelentkeztek pecsételő vérzések, ami normális, nekem viszont az volt a furcsa, hogy a mensi első napján nem a megszokott mennyiségben volt (sokkal kevesebb a szokottnál, mintha az utolsó napokban lennék) és ez megy már 6 napon keresztül, holott 4-5 napig szokott tartani és az első 2 napban elég sok van, most viszont napokon keresztül tartja ezt a kevés mennyiséget. Ezt kíséri egy kellemetlen alhasi fájdalom (ami szintén csak az első 2 napban szokott lenni), fejfájás és hányinger.

Mással is volt már ilyen, menstruációt illetően? Az imént felsorolt 3 mellékhatás elvileg normális, de engem mégis aggaszt kicsit a mensi "viselkedése". Gondoltam már rá, hogyha 1-2 napon belül sem múlik el, elmegyek orvoshoz, de tartok tőle, hogy azzal a lendülettel hazaküldene, mondván, hogy alaptalanul aggódok.


2015. júl. 14. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell 3 hónap kb mire beállnak a dolgok. Ha még akkor is ez van, akkor menj vissza, írjanak másik fajta gyógyszert mert nem ez a megfelelő neked.
2015. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. júl. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!