Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszerváltás után is ugyan...

Gyógyszerváltás után is ugyan az, na de miért? Lehet rá megoldás?

Figyelt kérdés
Sosem volt semmi gondom a lenti dolgokkal, ám miután elkezdtem szedni a Lindynette fogamzásgátló tablettát egy fél év után hüvely környékén égő,viszkető érzésem volt, eléggé kényelmetlen, az orvos írt fel kúpot később megint kijött akkot tablettás kezelés volt, mert a barátom is elkapta illetve krémmel egybekötött. Fogamzásgátlót váltottam hátha ez a kiváltó ok, most a Symiciát szedem azonban ettől is előjöttek ezek a dolgok (amikor váltottam az asszisztens azt mondta, hogy ez a gyógyszer mellékhatásai között van, így a váltás sem biztos, hogy megoldás lesz a gondomra). A vérvizsgálat nem mutatta ki, hogy bármilyen baj is lenne odalent ám mégis jelentkezik időről időre, már 4.-jére mennék vissza az orvoshoz, ugyan azzal a gondommal. Valaki tud valamit tanácsolni? Volt-e hasonló helyzete?

2015. júl. 13. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
minden fogamzásgátló tabletta hajlamosít hüvelyfertőzésre. a bakteriális vagy gombás hüvelygyulladást vérvétel persze, hogy nem mutatja ki. az helyi probléma. (maximum ha nagyon durva, a gyulladásos paraméterek emelkedhetnek, de az sem megbízható).
2015. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!