Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponos kérdésem van (2),...

Tamponos kérdésem van (2), többi lenn! (? )

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést és választ elolvastam ezzel kapcsolatban, és vázolom a sztorit:tenger, 1 hét, menstruáció. Valószínűleg még a nyaralás előtt megjön, de első napokba belelóg:(

1. Sokan mondták, hogy előfordult, hogy alvás közben összevérezték a lepedőt, ilyesmi... de én EGYÁLTALÁN NEM menstruálók vízszintesben! Mi lehet az oka? Mert nekem átlag egy hétig tart, és így hátha lerövidülne, ha éjjel is "dolgoznék" rajta. Majd kipróbálom az ülvealvást de az nem szimpi:(

2. Valamiért rettegek attól, hogy ott, a nyaraláson nem találom meg, hova kell feldugnom a tampont xddd Most nevetek magamon, de még sose használtam:) Megnézegettem rajzokat is, dehát még mindig parázom:) Tipp? xd



2015. júl. 16. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ez elég fura hogy vízszintesen nem menstruálsz egyáltalán, talán ezt nőgyógyásztól meg kéne kérdezni. Ha lehetőség van rá még a nyaralás előtt menj el orvoshoz hogy erről beszéljetek mert ez nem túl normális (szerintem) hogy nem tudsz minden pózban menstruálni.

2. Először otthon próbálj meg tampont felhelyezni, de ha néztél rajzokat meg esetleg leírást menni fog, de a lényeg hogy lazulj el és az egyik lábad tedd föl wc-re vagy kád szélére, de ez szerintem benne van minden ilyen leírásban ahol segítenek hogy hogyan tedd be a tampont. :)

Egyébként olyan sok helyre nem lehet berakni amúgy se, gondolom azért meg tudod különböztetni a végbél-és a hüvelynyílást. És még fontos hogy jó mélyre tedd mer akkor nem érzed és nem csúszkál.

2015. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam;)
2015. júl. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!