Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden borotválás után a nemi...

Minden borotválás után a nemi szervemen hólyagok és pattanások jellenek meg, egy idö után ez elmulik de amedig tart adig nagyon kellemetlen érzés, tanács?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
nö,vagyok és nem tudom hogy más nökenk is vanna e ilyenek borotválás után nem tudom hogy mit tegyek,krémekkel már próbálkoztam de semmi javulás
2015. júl. 17. 10:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik te sem vagy rinocérosz, hanem érzékeny bőröd van....
2015. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, ezért is hagytam fel ott a borotválással.
2015. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van úgy, hogy kipattog, általában ha meleg van.

Viszont hólyagok még sosem voltak.

Az is lehet, hogy nem megfelelően szőrtelenítesz. (Nem megfelelő előkészület, nem használsz elég steril borotvát, nem a szőriránynak megfelelően szőrtelenítesz, túl érzékeny a bőröd és nem annak megfelelő krémet használsz.)

Ha ilyen gondjaid vannak, érdemes lenne elgondolkozni, hogy kikéred egy kozmetikus tanácsát, hogy miként csináld, mit használj, vagy leszedeted kozmetikussal.

2015. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak bőrterületek, amelyek hámja kevésbé hajlamos az elszarusodásra. Ezeket a területeket lehetőleg nem kell borotválni.
2015. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!