Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha ketszer veszek...

Mi történik ha ketszer veszek ve esemény utáni tablettát mindössze egy nap különbséggel?

Figyelt kérdés
Bevettem egyet mert megtörtént a baj ejjel. Majd rogton utana hasmenéssel wc- re mentem. Szoval féltem hogy igy távozott a szervezetemből.igy hat másnap vettem egy másikat (két fazisut ) es ujra bevettem ezuttal egy masik tipusut.. Azota tele van a hatam hatalmas gennyes csomokkal néha az arcomon is megjelenik egy egy. De nem pattanás csak hatalmas gennyes,csomo ... Mi bajom lehet ? Mit tehetnek h kiuruljon a szervezetemből pl a felesleges hormon... Házilag mit tehetnek. ?
2015. júl. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Jesszus, ha sokszoros híg székleted van, akkor nincs hatása.

Nem egy hasmenéstől...


Vársz, semmi mást nem tudsz csinálni.

2015. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy fogod a táskád, beülsz a kocsiba, első buszra, villamosra, taxiba és némi izomerő befektetésével felkeresed a kórházat.
2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétszer kellett volna meg gondolni, hogy gumival vagy kenyeres zacskóval csináljátok-e
2015. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házilag semmit nem tehetsz.
2015. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas felelőtlenség voltam.

Egy az hogy az első tabletta után már tuti hogy nem estél volna teherbe. Gondolom hogy felnőtt embernek vagy szülőknek nem szoltál, mert tuti nem engedték volna. Én felkeresnék azonnal egy dokit vagy nőgyógyászt.

De készülj fel hogy nem biztos hogy szépeket fognak neked mondani...

2015. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos írta fel a másodikat? Ha igen, akkor menj vissza hozzá és kérdezd meg mit csinálj?
2015. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ket nogyogyasszal konzultaltam egybehangzoan azt javasoltak , hogy vegyek be masikat.mar fel eve ennek nagyon fájdalmas menstruacioim,vannak .
2015. júl. 18. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát most már beszhetod szó szerint
2015. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!