Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét lenne jobb...

Tampon vagy betét lenne jobb egy 14 éves lánynak? Akinek már legalább 2 éve megvan

Figyelt kérdés
eddig csak betétet használtam
2010. márc. 5. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
Szerintem 14 évesen még maradhatsz a betétnél,16-18 évesen rá érsz kipróbálni.Persze most is kipróbálhatod,de ha például nem tudod kivenni vagy ilyesmi...
2010. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hasonlóan gondolkodok én is mint te első válaszoló.. köszi
2010. márc. 5. 17:32
 3/21 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy még,kifejezetten kellemetlen lehet.ugyan van a szűzhártyán lyuk a menstruációs folyadék távozásának,de a tamponnal fájdalmat tudsz okozni magadnak. ha már élsz nemi életet,akkor használd nyugodtan,nem korfüggő.
2010. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

az első válaszoló jót mondott,csak az utolsó mondatrészt inkább ne mondta volna..olyan nem nagyon fordul elő,hogy valaki azért nem tudja kivenni,mert túl fiatal..


az én tanácsom az,hogy próbáld ki mindenképpen,akár most is,és ha nem "szimpatikus" akkor majd vársz egy kicsit,addig félreteszed,és ha késznek érzed magad a használatára akkor újra egy próba :);)

2010. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Második válaszoló!Baromságot ne beszélj...te jó ég..neked sem tiszta az agyad..
2010. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen.. még szűz vagyok.
2010. márc. 5. 17:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességnek nem függvénye,hogy fáj a tempon!Én is szűz vagyok és már vagy 3 éve használom!
2010. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

miben nem értünk egyet?

második voltam.

2010. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. mindenképpen ki akarom próbálni és utána pedig döntők :)
2010. márc. 5. 17:40
 10/21 anonim ***** válasza:

Második!Attól,hogy szűz a lány nem fáj jobban a felhelyezés,ha azt (ronda szóval) "szakszerűen" csinálja.

Te is el lehetsz tévedve.

2010. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!