Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van legalabb havi 1x...

Miert van legalabb havi 1x migrenem amikor fogamzasgatlot szedek? Annyira eros migrenre ebredtem hogy azonnal felkellett ulni mert akkor sokkal jobb.

Figyelt kérdés
Mar tobbszor eszre vettem ha migrenem van es fekszem annyira luktet a bal oldalon a fejem hogy elmondani se lehet,de amikor felulok akkor elmulik ez a luktetes. Ez mitol van?
2010. febr. 4. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos a fogamzásgátló is okozhat migrént, főleg az arra hajlamosaknál. Én ezért hagytam abba, mert nekem heti 2-3 alkalommal jött elő nagyon erősen.


Azt nem tudom mi az összefüggés a lüktetés meg a felülés között, mert nekem nincs ilyen szerencsém, semmire nem múlik el, általában csak másnapra mikor kialszom magam.

Esetleg jelez a nőgyógyászodnak, mert lehet ír másfajtát, ha a gyógyszertől van.

2010. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is abba kellett hagynom, csak nekem minden nap fájt, és igen, fekve nekem is rosszabb volt (én se értem miért). Másik fajtát is próbáltam, ugyanez... :(
2010. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!