Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés méh nélkül élni?...

Milyen érzés méh nélkül élni? Ha nincs petefészek, mennyire erősek a klimax tünetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom kedves kérdező milyen érzés, de közeli hozzátartozómnak kivették a méhét és hormonpótló gyógyszereket kapott utánna!
2010. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szia!nekem kivették a méhemet meg a bal oldali petefészkemet.nem mondanám,hogy nagyom erősek a klimaxos tünetek,de vannak(emberfüggő).vannak rá jó készitmények,és homeopátiás szerek.ha nincs petefészek akkor szoktak hormongyógyszereket,tapaszokat felírni.amugy ojan az élet mint eddig,nem érzel semmit.akkor szar ha akartál volna szülni.remélem tudtam segiteni.
2010. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen tudtál! Remélem már meggyógyultál!! Nagyon rosszul lehet lenni műtét után?
2010. márc. 5. 20:38
 4/8 anonim válasza:
utolsó!amig az örzőben vagy,kb:2nap rossz.a belek mig elkezdenek mocorogni és a szél nem távozik feszit,nagyon szar.az osztályon jobb mert persze minden nap jobblesz.sok joghurtot egyél a fehérje potlására.ugyan nemtom miért veszik ki,de nekem roszindulatu daganat volt a méhnyakon.ha van valami kérdésed és segithetek irj.
2010. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hasonló a bajom, mint Neked. Írnék privit de nincs beállítva Neked, hogy engedje.
2010. márc. 9. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az,hogy milyen fájdalommal jár ez a műtét az egyéntől is függ!A lényeg az,hogy ne halogasd a műtétet mert ha az orvos azt javasolja ki kell venni akkor HIDD el egy csomó későbbi esteleges bajtól kímél meg téged!

Kórházban dolgozom sok hölgyel beszéltem erről a legtöbb vélemény az volt,hogy:Nem bánta meg,hogy ki kellett venni az első napok nehezek voltak de KI LEHETETT BÍRNI!!!!

Kitartást és mielőbbi felgyógyulást kívánok!

2010. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 12. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a mehem megvan de a ket petefeszkemet kivettek. nagyon durvak voltak a tunetek majdnem 10 evig. hormonpotlast nem kaphattam mert mellrakom volt 39 eves koromban. most is vannak tuneteim es mar 15 eve vettek ki a petefeszkeket.
2015. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!