Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kérdés?

Menstruációs kérdés?

Figyelt kérdés
Ma 30 napja jött meg utoljára, de már 7 napja görcsölgetek, szinte minden nap úgy vagyok, hogy "na most megjött". Eddig sehol semmi, ami nem is nagy baj, mert általában késni szokott 3-5 napot. Kicsit viszont félek, mert a 7 napi görcs fusztrál. A napokban terveztem tesztet venni, hogy azt az opciót kiejtsem. Van más is, akinek ennyivel hamarabb elkezdődik a görcsölés?

2015. júl. 21. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy 7-8 nappal előtte már görcsölget, de van olyan is, hogy csak előtte való napon. Vegyél inkább tesztet pár nap múlva, ha benne van a pakliban, hogy terhes lehetsz esetleg.
2015. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nem lehetne benne, mert nem szakadt ki egyszer sem, meg erre nagyon figyelek/lünk. Viszont legalább megnyugodnék, mert ez a hihetetlen stressz sem tesz jót, amit most érzek.
2015. júl. 21. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

"mert általában késni szokott 3-5 napot"


Mihez képest? Mert ha mindig késik, sosem késik.


Egyébként nekem eddig egyetlen egyszer kezdődött ennyivel korábban a görcsölgetés, akkor, amikor terhes voltam.

2015. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
általában úgy számolom, hogy az előző kezdéhez képest 3-5 nap, az amit szokott. sajnálom, ha rosszul fogalmaztam. akkor holnap teszt lesz, de nagyon félek :(
2015. júl. 21. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég fura számítási mód, és csöppet sem helyes.

Azt jegyezd fel minden hónapban, hogy hány nap telt el a két ciklus között!

Ciklus első napja a vérzés első napja, utolsó napja a következő vérzés előtti nap.

Néhány hónap adatából vonj átlagot! Az eredmény adja, hogy körülbelül hány naponta várhatod.

Ne a naptárt nézegesd.

2015. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mostantól úgy fogom, de igazából még most is időben van, csak ez a hülye görcsölés zavar. ami meg már az idegeskedés miatt is lehet, de holnap, biztos ami biztos.
2015. júl. 21. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!