Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be vagyok pánikolva, talán...

Be vagyok pánikolva, talán ezért nem nőnek a melleim? (Többi lent) Segítsegetek!

Figyelt kérdés
16 es fél éves vagyok. 12 eves korom ota viselek melltartót egész nap, még éjjel is. Csak tisztálkodáskor nem használom (egyértelmű). Nem vagyok sovány, olyan 168 magasságú vagyok, és 70 kg súlyos. 14 éves korom óta menstruálok. Szerintetek a melltartó viselete akadályozza a melleim növését vagy mitől ilyen kicsik? Vagy későn érő vagyok? Lassan fejlődök? Mi vaj van? Segítsetek kèrlek, mert már szégyelem a melleim méretét.

#mell #melltartó #allando melltarto viselet
2015. júl. 21. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
éves korod óta viselsz melltartót? De mire? Mire húztad fel? Volt cicid akkor már? Erre a sport topra gondolsz, hogy régen azt hordtad, vagy a rendes melltartóra?
2015. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Pánikodnak semmi köze a melleidhez

2. Nem egészséges éjjel- nappal melltartót viselni, legalább éjszaka ne aludj melltartóba mert nagyon egészségtelen.

3. A mell méret nem más mint GENETIKA!

Lehet te egy kismellű családtag genetikáját örökölted így soha nem lesznek nagy melleid, hacsak nem fekszel egy kés alá.

2015. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendes melltartót viseltem, nem sport topot. Igen, kismellűk a családban. De az aggaszt, hogy a mellem mérete körül belül még mindig akkora mint mondjuk 13 éves koromban. De most már, késő hogy nőjenek mèg ugye? És kettes kommentelő köszi a tippet. Szerinted ez által normális mellméretem lesz? Mert a jelenleginek még rendes formája sincs :(
2015. júl. 21. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, borrzasztó egészségtelen 23 órát naponta melltartóban lenni. Minek? De komolyan, minek csinálod ezt? Oké, hogy nagyobbnak látszik, de, otthon ki látja? Este ki látja? A fiúd egy idő után úgyis tudni fogja, hogy mekkora igaziból és mekkora, ha mentek valahova.


De még nem veszett ügy, alakulhat.

2015. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20-21 eves korodig meg nohetnek nyugodtan...
2015. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodj meg 19eves lany vagyok es meg nekem is not a mellem..En olyat is hallotam hogy ha maszirozgatod magadnak akkor noni fog. En nem probaltam ki szoval nem tudom,hogy igazak e
2015. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!