Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy fel vagyok...

Mitől lehet, hogy fel vagyok puffadva és fáj a hasam? Tünetek bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezeket a tüneteket általában ebéd után szoktam észrevenni magamon. Van hogy salátát eszem csak natúron csirke húsival, most pl. cukkinibe göngyölt húst ettem petrezselymes krumplival. Egyáltalán nem eszem sokat ebédre, most is csak 1 húst ettem. Viszont ebéd után fél órára érzem, hogy nagyon jól laktam, eltelít és érzem, hogy felpuffadok, olyan a hasam, mintha terhes lennék. Már észrevettem, hogy a sima tej után is fáj, így laktózmenteset ettem és azután nem fáj. Lehet laktóz érzékeny vagyok, de akkor saláta után miért fáj? Nem értem, nincs logika benne.

Mi lehet ennek az oka? Természetesen jövő héten elmegyek dokihoz vele.


26n


2015. júl. 22. 15:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy székletem rendesen van.
2015. júl. 22. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd el az összes tejterméket egy darabig. Ha mégis muszáj, vegyél laktóz tablettát. Én hasonlóképpen jártam. Valamiért nagyon gyakori lett a tejallergia.
2015. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az hogy a saláta után miért fáj, az egy nagyon jó kérdés, de ez attól is függ milyen salátakeverék, volt-e rajta öntet vagy ilyesmi stb. Az is fura, hogy a székleted rendben van, mert a laktóz a vékonybeleket rongálja. De addig is míg nem mész orvoshoz szedjél normaflore-t vagy ilyesmit és nagyon nézd meg mit veszel, mert nagyon kevés ételben nincs laktóz adalékként.
2015. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!