Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja reggel hányingerem...

3 napja reggel hányingerem van, szúrkál az alhasam, tojásfehérjeszerű folyást észleltem, fel van a hasam puffadva, gyakrabban járok pisilni, a mellem még melltartóban is fáj.3 hét telt el az utolsó menstruációm 1 napja óta, ezek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent "begyűjtöttél", éppenséggel babás is lehetsz, a beágyazódás utáni 8. napon lehet legkorábban valami "valódi" tünetet észlelni, tehát éppenséggel belefér, ha egy-két nappal korábban volt peteérésed.

Minden általad leírt tünet olyan, hogy önmagában utalhat is meg nem is babára, viszont így minden együtt már tényleg gyanús, ám lehet "véletlen egybeesés is".

Én a helyedben 2-3 nap múlva csinálnék egy tesztet, mert ha tényleg a baba az oka a tüneteidnek, akkor már ki fogja mutatni minden valószínűséggel...

(Nekem is a 26. napon lett + teszt)

Minden jót!

2010. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek akár terhestünetek is lehetnek, ha terhes vagy. De ugyanennyi erővel lehetnek PMS tünetek is.


Anikor az ember lánya nagyon akar babát - vagy nagyon nem akar babát -k, akkor hajamos minden tünetet észrevenni magán. Ebből aztán gyakran lesz hatalmas csalódás. Azt javaslom, hogy várd meg, amíg késik, és akkor tesztelj.

2010. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos menstruációs tünetek voltak baba helyett, ugyanis megjött. Köszönöm a véleményeket.
2010. jan. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!