Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális vagy nem?

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés

Két hónapja kéthetente jön meg. A másik meg az, hogy már mikor legelőször megjött se éreztem semmit. Sose görcsöltem, feszült se voltam, meg semmi, ez normális?

Előre köszi a válaszokat! 16/L



2015. júl. 22. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menstruáció elejétől számolod?
2015. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Általában azt számoltam ki, hogy mikor fog legközelebb megjönni, normálisan vezetni nem rég kezdtem, de csak az utóbbi két hónapba van ez.
2015. júl. 22. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
De azt hogy számolod ki??
2015. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondom, hogy nagyjából mikor fog megjönni, és azt megjegyeztem. 28-29 naponta jött meg, de nem vezettem hogy hány napig, meg ezt se írtam fel sehova csak megjegyeztem.
2015. júl. 22. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Az előző kérdező azt szerette volna megtudni, hogy a ciklusodat honnan számolod. Onnantól, hogy megjött a vérzésed és ahhoz számolod a 2 hetet, míg legközelebb megjön, vagy mikor már elmúlt a vérzésed és onnan számolod a következőt.

Amúgy a két vérzés első napja közti időt kell nézni.

Ha még csak mostanában jött meg, akkor ez még teljesen normális, hogy netán 1 hónapban kétszer is jelentkezett. Az meg, hogy nem voltál feszült és nem görcsöltél, az meg pláne. Nincs előírva, hogy bármit is érezni kell. Örülj neki, hogy te ilyen vagy!

2015. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor bocsánat, félre értettem.:D

Nem az elejétől, hanem a végétől, és két éve jött meg.

2015. júl. 22. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elejétől kell, ha a végétől számolod, akkor belefér a normálisba, mivel van 21 napoa ciklus is.
2015. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megint hülyeséget írtam, akkor inkább úgy írom, hogy mikor már nem menstruálok, a követező mensi első napjáig.

A lényeg, hogy tizennégy nap van a kettő között.

Ne haragudjatok, hogy itt bénáskodok.:D

2015. júl. 22. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell, amikor megjön attól van a következő elejéig.
2015. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rosszul számolod. A ciklus a menstruáció ELSŐ napjától a következő menzesz első napjáig tart!

Vagyis neked kb 3 hetente jön meg, ami még rendben van. Az meg, hogy nem görcsölsz csak jó, de ne éld bele magad, hogy így marad... Nekem 3 évig teljesen tünetmentes volt, majd 4 éve már iszonyúan fáj... Ugyhogy élvezd ki ezt :D

18/L

2015. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!