Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Érdemes...

Mi lehet a bajom? Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy körülbelül másfél éve viszket a mellem, főleg a mellbimbóim és a környékük, emiatt régebben vakartam, néha elég durván (tiszta piros volt utána, volt, hogy meg is horzsolódott). Az utóbbi kb egy évben elkezdtek mindkét mellemen ilyen 3-4 mm vastag hegszerű csíkok feltűnni, sugár alakban középről indulva. Nem fájnak, és a viszketés igaz, hogy még mindig fennáll, de már nem olyan mértékben, és a vakarásról is leszoktam. A csíkok miatt viszont eléggé aggódok, mert amellett, hogy nem tudom, hogy ez most a vakarástól van-e, vagy valami más probléma áll ennek és a viszketésnek is a hátterében, nem is néznek ki valami jól. Az még fontos (lehet), hogy a csíkokhoz ha hozzáérek, szinte nem érzek ott semmit.


Érdemes ezzel orvoshoz fordulnom? És, ha igen, milyen orvoshoz? (Ilyenekben nagyon tájékozatlan vagyok…)

Remélem nincs semmi komoly bajom…


15/L



2015. júl. 22. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a száraz bőröd miatt van, tusfürdő és testápoló helyett próbáld ki ezt a mosdókenőcsöt:

[link]

De mindenképp érdemes bőrgyógyásszal is kivizsgáltatni!

2015. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) A linkelt krémet kipróbálom akkor! És még annyi kérdésem lenne, hogy ezekkel a csíkokkal tudnék-e kezdeni valamit, vagy azt akkor bízzam inkább bőrgyógyászra?
2015. júl. 22. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak heg eltüntető krémek, majd a bőrgyógyász megmondja melyiket javasolja, én még sose használtam őket. :)
2015. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!