Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha masfel honapon belul...

Baj, ha masfel honapon belul ketszer megyek rakszuresre?

Figyelt kérdés
Pont 1 hete voltam a sajat orvosomnal, viszont lassan 2 honapja bejelentkeztem egy masik maganhoz, mivel az en dokim nem volt elerheto. Ma kaptam meg az eredmenyt, minden rendben. Viszont nincs pofam lemondani az augusztus kozepi vizsgalatot, az idegen orvosnal. Nem szeretnem azt mondani hogy bocsi, elmentem az enyemhez stb. Tudom hulye vagyok es azt is hogy nem 2 filler egy vizsgalat de most inkabb kifizetnem.eszrevenne hogy 1 honappal elotte mar vegeztek rakszurest vagy esetleg adhat fals eredmenyt?
2015. júl. 23. 10:39
 1/9 anonim válasza:
Nem baj. Végülis ha megteheted... :)
2015. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fogja észrevenni és amúgy is, ha nem magánba mész, hanem SZTK-ba, akkor ott is azért lehet csak évente egyszer csináltatni, ha egyébként nincs problémád, mert ennyiszer finanszírozza az egészségügy. Amúgy lehetne akár fél évente is menni.

És ha van erre felesleges pénzed, akkor menj. De én biztos nem mennék. Nekem az a pénz lenne jobb helyen is.

2015. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is lenne jobb helyen a penz. Mikor hivtam ezt a dokit, mondta, hogy estere nem tud adni mar idopontot, mert fullra tele van. De hisztiztem, hogy mar pedig nekem az kell, hiaba lennek ij betege stb. Teljesen normalis volt, visszahivott, hogy este 10-re tudnek menni, ha ez megfelel. Egyszeruen nincs pofam lemondani, vagy milyen indokot talaljak ki?
2015. júl. 23. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Augusztus kozepe meg egy honap... Nem ertem, miert nem mondod le.

De bajod nem lesz toke es az orvos sem fogja eszrevenni, de totalisan felesleges.

2015. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Jo nappt kivanok, xy vagyok, augusztus akarhanyadikan, 22.00 orara volt idopontom, szeretnem lemondani, mert kozbejott valami. Nem, most nem kerek uj idopontot, mert nem tudom biztosra, hogy mikor ernek majd ra. Koszonom, viszont hallasra!"
2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, mert feleslegesen ne okozz sérülést a méhnyaknak, a mintavétellel ugyanis ledörzsölnek a felületéről, ezért is szokott vérezni olykor. Rák miatt minden sérülés kerülendő!
2015. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
P2 lett a leletem, teljesen negativ, gyulladast sem talaltak. Tudom, hogy az en penzem, de egyszeruen tenyleg nincs pofam lemondani a dokit, foleg ugy hogy 2 honappal ezelott kertem tole idopontot. Tudom, hogy penz tekinteteben o van ertem, ne nekem legyen kellemetlen, megis az. Ez az orvos amugy hugom nogyogyasza, hozza jar lassan 15 eve. Igy meg kinosabb lenne nekem
2015. júl. 23. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan lemondhatod nincs abban semmi,

semmi értelme h még egyszer turkáljanak benned, ha az eredményed jo

2015. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feleslegesen miért okozol magadnak sérülést, ami tényleg nem a legkívánatosabb.
2015. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!