Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az gáz a az unokatesóm barátnő...

Az gáz a az unokatesóm barátnőjének nagyon kicsi a melle, , nekem meg elég nagy és én 15 éves vagyok, ő meg 27?

Figyelt kérdés
már szóvá tette az unokatesómnak,csak neki mondta de én is meghallottam. Ez miatt most ne leszünk jóban?
2015. júl. 23. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Van, akinek 15 évesen 40-es lába van, másnak meg 70 évesen is 35-ös. Nőként.

Ha 27 éves, akkor gondolom, nem olyan gyerekes, hogy emiatt ne legyen veled jóban, vagy esetleg amiatt, hogy más a lábméretetek, vagy a hajatok hossza.

2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek gáz? Neked?
2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 27 éves vagyok és kicsi mellem van, sok tizenévesnek sokkal nagyobb van. És? Genetikai dolog ez, ezen változtatni nem tudok, attól még az vagyok, aki vagyok, azon, amilyen vagyok, ez a tény nem változtat.
2015. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd nezd meg magad 27 evesen es lehet, hogy cserelnel majd az unokatesod mostani baratnojenek a parametereivel.
2015. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
80/B-s a méretem szóval nem olyan óriási
2015. júl. 23. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

És?

A mellméret nem a te érdemed, hanem adottság.

Ahogy te sem tehetsz róla, ő se tehet.


Aki ez alapján barátkozik, az is hülye.

2015. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz
2015. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!