Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért? 16/L (hosszú lesz)

Miért? 16/L (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Mért nem nőnek a melleim?

Nem találok melltartót sem, mert A kosaras mellem van 80-85ös háttal. Ez miért van?

Rettentő kellemetlen, hogy itt vagyok 65kilósan a 164 centimmel és hiába fogyózom, mert csak a mellemből adok le, a hasamra és a fenekemre hízom.

Nagyon elveszi az önbizalmam és mondhatjátok, hogy még növök, de a menzeszem már 10éves koromban megjött és 12 évesen már szőrös voltam mindenhol.


Ráadásul már megemlítették az osztálytársaim is, hogy miért ilyen kicsik? (Szivacs nélküli, hagyományos melltartókat húzok.)


Nem fogok már nőni ott?

Mit tegyek?



2015. jún. 19. 14:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Gyerekesnek hangzik első olvasásra, de ezek a méretek már nrm egészségesek és ráadásul valamiért még azt a picike mellemet is leadom és megmaradok kövér disznó. Szinte már csak mellbimbóm van.

És az egyik 2x akkora, mint a másik.

2015. jún. 19. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Először is szerintem még biztos fognak nőni (nem árt egy csöpp pozitivitás) :)Másodszor, ha kicsinyíteni szeretnéd a fenekedet, laposítani, hasadat, akkor szerintem ne a "koplalással" próbálkozz, hanem csinálj, direkt ezeknek a testrészeknek a formálására való tornagyakorlatokat. Harmadszor, ha nagyon zavarónak érzed a méreted, ajánlom neked a H&M-es push-up melltartólat (tényleg sokat "elemnek" a látványon), de ettől függetlenül nekem rengeteg olyan ismerősöm, barátnőm van, akik nem rendelkeznek tripla D kosaras, telt dekoltázzsal, mégis minden ujjukra jut 10 ő utánuk vágyakozó fiatalember... Szóval, kitartás, és szurkolok neked! :)))
2015. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!