Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Most tornázok...

Ez mitől lehet? Most tornázok ilyen direkt mellfeszesítől ez jót tesz a növekvő melleknek (a tornát ma kezdtem el)?

Figyelt kérdés
De ez olyan fura amég suli volt addig is ugyanez a melltartóm volt és akkor még alig volt benne valami rakosgatni kellett hogy mintha lenne benne egy picike legalább most meg teljesen kitölti sőt még néhány helyen ki is lóg meg már szoros szóval ezt nem is hordom ezért van egy nagyobb abba meg megint olyan mint a suli időbe ez a kissebb melltartó és ebbe az a legdurvább hogy a melltartó nélkül mintha ugyanakkorák lennének.Mondjuk ez az új szivacsos a másik meg nem az elsőre az van írva hogy 34aa az új meg 80A

2015. júl. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sulizzál még kicsit, igyál sok kakaót meg egyél kiflit, barbizzál, oszt jók lesznek a melleid.


Torna helyett (főleg a mellfeszesítő helyett) meg inkább olvassál bármit.

2015. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azaz nem feszesítő hanem MELL NAGYOBBÍTÓ TORNA
2015. júl. 24. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem AGY NAGYOBBÍTÓ tornát keressél.
2015. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

34aa es 80A - ez megis milyen meretezes? Az USAban lattam 34a meretezest, Europaban a 70-80-kilencvenes szamokat hasznaljak. Nem tudom mi a 34aa-nak az eruopai megfeleloje ugyhogy ezek a szamok nem mondanak semmit.


Mint ahogy nincs helyi fogyas, ugy mellnagyobbito torna SEM LETEZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha rengeteg fekvotamaszt es egyebb mellizom erosito gyakorlatot csinalsz, akkor kemeny feszes melled lesz mint nekik:


[link]


[link]


[link]


[link]


De ettol a cicid nem fog megnovekedni, sot! Latod nekik milyen pici? Tudod miert?

Mert a cici, amit a melltartoba rakosgatsz az nagyreszt ZSIR! A mellizom, pedig a neveben is van, izom.


Ha jo sokat gyursz, akkor egyre kevesebb zsir lesz a testeden es egyre tobb izom. Ezert van, amikor a felnott nok (nem te, mert te szerintem meg gyereknek szamitasz) amikor valami fogyokuraba kezdenek a cicijukbol veszitenek elsore es nem ertik miert fogy a cici a zsiros segg meg nem. Hat mert a cici zsirt a test konnyebben elegeti es sokkal latvanyosabb, hogy a melltartobol kisebb meretu kell, mint hogy a popsibol 1cm lement.


Jol irta az elso, babazz, olvass, tevezz, de ilyen mellnagyobbito h.lyesegekkel ne foglalkozz. Tornazz, igen, az jo, de normalis sportot valassz: bico, uszas, futas, joga, akarmi.


Meg fejlodesben vagy, a cicid novekedni fog, de nem azert mert gyakorlatokat vegzel ra, hanem mert ez az elet rendje.

2015. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak!!

Nagyon szépen köszönöm a kisegítő választ! :)

Ezek a nők gusztustalanok miket is beszélek én nők inkább fériaknak mondanám őket.....

Amúgy ezt próbáltam ki [link]

2015. júl. 25. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gusztustalanok, csak legfeljebb neked nem tettszik. Eszmeletlen munka, kitartas, akaratero kell, hogy egy no ilyen kemenyre gyurja magat. Szepnek en sem talalom oket, de tiszteletremeltonak igen. A testuk nagyon jol mutatja, hogy az ember egyes izmai hogyan/mikent helyezkednek el a csontvazon. Erdekes, de nem szep.


Inkabb ezt nezd meg, ez jobb, mert kepekkel illusztralja a bizonyos mellgyakorlatokat.


Amit te linkeltel, hgy x meg mosolygas meg szekbe kapaszkodas, az nagyon bugyuta. Tudod mennyit kell abbol csinalni, hogy barmi hatasa legyen? Napi 8 oraban folyamatosan!


Ezekkel jobban jarsz:


[link]


Ha a fekvo meg nem megy, akkor tedd le a terded es ugy csinald, vagy falnal allva.

Ha nincs otthon suly, akkor tolts meg vizzel ket fel literes flakont es hasznald azt.

2015. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)!!! :)
2015. júl. 26. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!