Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót a találtam a mellembEn...

Csomót a találtam a mellembEn -inkább a mellem fölött a kulccsontom alatt valamivel- most fürdéskor. Hova kell menni először?

Figyelt kérdés
Szóval először a háziorvoshoz menjek és ő ad beutalót, vagy lehet a mammográfián beutaló nélkül is időpontot kérni? Mondjuk nemrég múltam 40, tehát amúgy is időszerű lenne egy ilyen vizsgálat. Igaz nem mindjárt panasszal szerettem volna kezdeni, de ha így van, akkor minél gyorsabban szeretném a vizsgálatot, két kis gyermekem van 9 évo, 7 hó.

2015. júl. 25. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell beutaló, de inkább nőgyógyászhoz menj és biztonságosabb vizsgálat az UH, vagyis ultrahang, majd Ő továbbküld. Addig se idegeskedj, biztos rendben lesz minden. :)
2015. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást, közben eszembe jutott nekem is a nőgyógyász lehetősége.
2015. júl. 25. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a hónapjamban volt egy dezodortól.

orvos megnézte, azátn elmúlt

2015. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!