Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogyan nem lehet kicsit...

Valahogyan nem lehet kicsit megsürgetni a menstruációt? Sos!

Figyelt kérdés

Nagyon fontos hogy megjöjjön mert nem soká strandtáborba megyek és el is kéne hogy múljon addigra valami tippek? kérlek benneteket segítsetek,nagyon fontos!

előre is köszönöm!


2015. júl. 27. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod azt, hogy meleg fürdőt veszel, az vérbőséget okoz, talán előbb meghozza. De nincs olyan bevált praktika, amitől tuti előbb megjön, ezt a szervezeted szabályozza, nem te!

Mellesleg a táborban használhatsz tampont (OB minivel kezdd) és akkor te is tudsz fürdeni. Csak ügyelj a higiéniára és cseréld gyakran.

2015. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el, hogy pontosan mi is az a menstruáció? Mi játszódik le a testben ilyenkor? Nyilván fogalmad sincs, mert ha tudnád nem írtad volna ki a kérdést. Nem lehet sem előrébb hozni, sem hamarabb megállítani. Neked kell alkalmazkodnod a testedhez, nem a tested fog hozzád.
2015. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszönöm szépen a segítségedet!

2. képzeld el hogy tudom hogy mi az hogy mi a menete stb. de nem tudom te hallottál már e praktikákról amivel egy kicsit lehet rajta segíteni! ez a véleményem nem hiszem hogy annyira rosszat kérdeztem volna de mindegy azt hittem hogy normális választ kapok! de ez csak egy embernek jutott eszébe hogy normálisan válaszoljon! Neki köszönöm még egyszer!

2015. júl. 27. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

de bizony butaságot kérdeztél.

még mindig sehogy nem lehet befolyásolni, és gondolom "praktikákrol" már mindenki hallot, de ez mind butaság, de csak probálgasd akkor

2015. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Drága. Ha tudod mi megy a szervezetedben amikor menstruálsz akkor minek kérdezel ilyen hülyeséget???

Nem, nincsenek praktikák.

Ha valaki meleg fürdőt mond, hogy bevált neki, az sem igaz. Nagy valószínéggel akkor is megjött volna neki ha egy hideg szobában, jégkockán ült volna. Aki citromos javasol az sem igaz. Legfeljebb a szervezetében megfelelő vagy több C vitamin kerül be.

Ne kérdezz hülyeségeket! Nem lehet sem késleltetni sem sürgetni. Egy sebről beszélünk...egy vérző sebről..Gondolkodj már!!!

2015. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent vannak ilyen praktikak. Most igy kapasbol felnem tudnam sorolni de evekkel ezelott utana olvastam es tobb helyen is irtak dolgokat tehat van
2015. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!