Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit éreztek ájuláskor? Hánying...

Mit éreztek ájuláskor? Hányingeretek is van, vagy csak minden elsötétül? Mi váltja ki?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ebben először részem, így elfogott a kíváncsiság, hogy ezt mások hogy élik meg.

2015. júl. 28. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Elnehezedik a fejem, azt érzem, le kell tennem. A látásom besötétül, a szemem nem működik jól, szóval nem látok. Fémes ízt érzek a számban.
2015. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt, mikor kiszálltam a kádból, meleg volt a víz. 16 voltam. Hátra hajtottam a fejem, apró zöldes pixelek lepték el a látóterem és elment a tudatom. Feketeség volt csak, nem is volt Énem, se létezésem, semmi. kb fél perc volt, aztán gyorsan felkeltem, mert hallották a koppanást és mondtam, hogy semmi baj, csak beütöttem a lábam. Érdekes módon nem rossz érzés ájultan. Olyan, mint egy édes álom, még talán boldog is lehettem. Mikor felkeltem meglepődtem.
2015. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer túl sok gyógyszer hatására elvesztettem az eszméletemet. Lassanként minden elsötétült, ennyi volt, és másnap már azt sem tudtam, hol vagyok, vagy mi történt.
2015. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Második: én is jókedvűnek, boldognak érzem magam olyankor mindig! Ez miért lehet?

Első voltam.

2015. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Irigyellek titeket. Én kimondottan rosszul voltam, de a fémes íz+hányinger és feltámasztás nálam is megvolt. Egyszer csak a kád széléről a padlóra kerültem, valószínűleg csak azért tértem rögtön magamhoz, mert bevertem a fejem a mosdóba. De eltelt egy darabig, míg összeszedtem magam.
2015. júl. 28. 12:24
 6/10 A kérdező kommentje:
A történethez hozzá tartozik, hogy délután 2-kor vért adtam, előtte is utána is ettem, ittam is eleget. Éjfélkor mentem ki wc-re lefekvés előtt, majd le akartam venni a tapaszt - ami nem volt egyszerű, mert irtózatosan oda volt ragadva, tépte a bőröm. Utána jöttek a tünetek, hogy sikerült megszabadulnom tőle. Még ilyen soha nem fordult velem elő, többször adtam már vért korábban.
2015. júl. 28. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is jól éreztem magam egyébként, viszonylag. Kicsit szédültem, de az ágyon feküdtem, szóval nem volt gond, és amikor már nagyon közel voltam hozzá, és megpróbáltak kitámogatni a levegőre, akkor már nem is nagyon láttam vagy éreztem semmit.
2015. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szédülés, végtaggyengeség, elesettség,elsötétülés, rosszabb hallás
2015. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BarbiBea válasza:
Én pár hónappal ezelőtt ájultam el, amikor vért vettek tőlem, és az nap egy kortyot sem ittam. Nagyon rossz volt, senkinek nem kívánom. Elkezdtem nagyon szédülni, és nem bírtam állni. Hányingerem is volt, meg nagyon melegem. Egyre jobban sötétült a „kép”, és mikor elájultam olyan volt, mintha aludnék, csak közben nem éreztem jól magamat. Akkot keltem fel, amikor Anya lefektetett egy padra, és felemelte a lábamat, rögtön jobban lettem. 16/L
2015. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyakori a szédülés, hogy elhomályosodik, elmegy a látásom, nem kapok levegőt, melegem van, nem bírok mozdulni, elesek, de ez egyéb problémák miatt.

Eddig kétszer ájultam el életemben, azt is egymást követően. Pár éve nyáron, tök hirtelen jött, nem tudtam, hogy mi történik, egyszer csak feketeség, kikapcsol minden, aztán mikor felkelek, ott vagyok kiterülve a földön. A fájdalmat az elsőnél nem éreztem, pedig beütöttem a fejemet a küszöbbe, a másodiknál viszont igen utána, a térdemben.

Szerencsére azóta nem esett meg velem ilyen.

18/L

2015. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!