Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt vki aki rajtam kivül...

Van itt vki aki rajtam kivül folyton szorong? Szokott hányingeretek lenni ettől?

Figyelt kérdés
Mit szedsz/használsz? pl. gyógyszer/gyógyhatású készítmény/gyógynövény bármi....
2014. febr. 24. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Macskagyökér, orbáncfő, citromfű, komló, kamilla, levendula - ezeknek a teája jó ilyenre, ezeket szoktam. De leginkább a szorongás okával kéne kezdeni valamit.
2014. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen és szokott is tőle hányingerem lenni. erre b6 -vitamint veszek be,ha nagyon nem bírom már.

próbálj rájönni a szorongás miértjére,hogy mért szorongsz, ha ez megvan onnan már könnyebb lesz megoldást találnod.

2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

magnéziumot szedek, mást nem

sokat szorongok, nem alszok miatta és rohamszerű zokogásaim vannak (most is épp egy közepén tartok).

Pszichiáterre lenne szükségem

2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Te tudod mitől szorongsz?

Én iszom a citromfűvet, orbáncfűvet. Magne b6-ot is naponta szedek. Próbáld ki te is. De vhogy mégis megmarad. Bár most mivel már eléggé magam alatt vagyok, remélem az 6 hetes orbáncfű kúra eredményes lesz...legalább egy picit.


A szorongás okán sokat gondolkodtam. Igazából nagyon stresszes a munkám...meg túl sok mindent elvállaltam. És lehet, h sok ez nekem. De nem tudom.

Most h változtattam, a szorongás megmaradt.

2014. febr. 26. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, én az egyetem miatt szorongok és komolyan én már ott vagyok, h idegösszeomlást kapok , egyszerűen nem bírom idegileg, sokszor gondolok miatta az öngyilkosságra

nagyon szeretném itt hagyni, de szüleim nem engedik, mert ez már a 3. szakom (az elsőt otthagytam a másodikért, ahonnét kidobtak)

2014. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! :( Lehet, hogy mégsem neked való ez a suli. Ha már egyszer ennyi gondot, idegeskedést okoz. Én is voltam így. Amiért már ilyen szinten kell megszenvedni, azért nem kár. Abba nem is dolgoznék én szívesen később.
2014. febr. 27. 08:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy részénél egyértelműen az élethelyzetük okozza a szorongást. Csak nem könnyű manapság felmondani, magunk mögött hagyni a munka után az embereket és tiszta lappal indítani. Nekem pl a munkahelyi folyamatos b*sztatás, a kevés kereset (ami miatt tudom, hogy nem tudok tervezni még egyetlen gyereket sem, meg még otthont sem) valamint a tudat, hogy már csak öregszem és soha nem leszek már olyan bohém és könnyed mint 18 évesen. De erre nem megoldás, hogy felmondok és a hedonizmusnak szentelem az életem. Szóval elég könnyű azt mondani, hogy az okát kell megszüntetni.
2014. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen...mondani könnyű, de igazuk van. Bár baromi nehéz megváltoztatni az életünket. Mégse mondhat fel az ember a munkahelyén, hogy holnap ennivalója se legyen.S ki tudja mikor s milyen munkát talál következőnek. Szomorú a valóság. :(


Én is iszom ezeket a gyógyteákat, én úgy érzem igyekszem...de...

2014. márc. 7. 08:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam még a 2-3 sör megy. :) Persze csak a szabadnapokon. :)
2014. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Dianetika könyvet és lefogsz döbbenni!!

Megoldás is le van írva.

2014. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!