Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon kis babám lesz? Nektek...

Vajon kis babám lesz? Nektek milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés
Most kellett volna a hétvégén megjönnie a menzeszemnek, de elmaradt. A mellfeszülés már most ötödik napja tart. Szombaton és vasárnap a hasam is és a derekam is fájt, enyhe lázam volt. Mára elmúlt minden, kivéve a mellfeszülés. Ez mit jelenthet? Csak késik vagy terhes is lehetek? Semmi más terhességre utaló tünetem nem volt, viszont most annak sincs jele, hogy meg fog jönni. Mi a véleményetek?

2015. júl. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség nem az aktus másnapjától okoz tüneteket, hanem a 4. hét után
2015. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Reggel csinálj egy tesztet,az a biztos!
2015. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb 4-5 hete volt meg a menzeszem. Tehát akkor nem lehettem terhes. S nem ezek kéne jelentkezzenek ha azóta teherbe estem?
2015. júl. 28. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz egy tesztet? abbol kiderül, itt senki nem tudja látatlanban rámondani elhiheted
2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!