Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így tényleg meggyógyulhatok?

Így tényleg meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én voltam nőgyógyásznál,és megállapította, hogy hüvelygombám van. Írt fel Mikogal kúpot(3db) és Fluconazole szájon át alkalmazható kapszulát, ebből egy a barátomé. Azt mondta hogy a kapszulából hetente egyet vegyek be, ugyanazon a napon. A hüvelykúpra pedig azt mondta, hogy másfél naponta toljam fel. Nekem annyira valószínűtlennek tűnik, vagy ilyen erős gyógyszerek lennének ezek?:O Amiket eddig kaptam gyulladásra, mint 1 hétig, vagy tovább is tartottak. Meg az, hogy a páromnak egy darab segít? (semmi kiütés , hasonló nincs rajta, de én kellemetlen szagúnak érzem a nemi szervét, eléggé.) Nem tudom mit tegyek.. mindenesetre elhasználom ezeket, de ha valaki tud ezekről valamit mondani, kérem írja le. Köszönöm!
2015. júl. 29. 14:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz még azt szeretném erről elmondani, hogy a betegtájékoztató azt írta a hüvelykúpról, hogy este 1, a kapszuláról pedig azt, hogy reggelente egy.(ez van a gyógyszeres dobozra is ráírva) Akkor nekem mért hetente kell a kapszulát, és mért másfél naponta a hüvelykúpot? érthetetlen.
2015. júl. 29. 14:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy utána a hüvely egyensúlyát tehát ph értékét vissza kell állítanom? mert nekem nem mondott semmit, de azt olvasom.
2015. júl. 29. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

a kúp helyileg irtja a gombákat, azt naponta fel kell tenni este amikor lefekszel.

tegyél hozzá be tisztasági betétet mert ki fog folyni reggelre.

a tabletta pedig a gombák szaporodását akadályozza meg, azért kell heti egyszer beszedni ugyanabban az időben mert a gomba pont akkor dobná ki a friss spóráit.

a barátodnak pedig azért kell a tabletta hogy rajta is elpusztuljanak a gombák, de neki nincsenek olyan potencálisan nedves területei ahol el tudnak szaporodni, tehát neki elég a tabletta.

így oké?

2015. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg azt nem ertem miert masfel naponta kell a kupot feltennem. es ezutan ha ezeket befejezem meggyogyulok?
2015. júl. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!