Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok érdekelnének,...

Tapasztalatok érdekelnének, hogy a fogamzásgátló szedése után volt e valakinek, hogy rendszertelenné vált a ciklusa?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy például 40 50 napos ciklusai voltak, vagy éppen rövid, 21 nap alatti. Novemberben hagytam abba a gyógyszert (Tri-Regol) és még mindig rendszertelen egy két hónapban. Máskor meg 28-30 napra jön meg. Most vagyok a 38 napon, és már majdnem egy hete fájnak a melleim.
2015. júl. 30. 08:41
 1/1 anonim válasza:
miután abbahagytam a gyógyszert, nekem egy hónapig teljesen kimaradt, a 2. hónap után kezdett el lassan beállni, viszont nem maradt 28 napos a ciklusom, hanem 32, de azóta rendben van, attól is függ, mennyi ideig szedted :)
2015. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!