Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős vérzés, nyálkás...

Nagyon erős vérzés, nyálkás darabos menstruáció, normális ez?

Figyelt kérdés

Most volt az első "rendes" menstruációm ami időre 26 napra jött meg azelőtt 4 és 2 hónapra jött meg.Ez a 3.napom most 1 óra alatt annyi vérrel telik meg a betét mint máskor 4-5 óra alatt....Anya azt mondta ha tőle öröklöm akkor erős vérzésem lesz.Nagyon görcsölt fájt a derekam az első nap.Előre is köszönöm14/l

Itt a linkben az első képhez hasonlót tapasztaltam [link]



2015. júl. 31. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi probléma. Van, hogy a vér csak később távozik a méhből, így kicsit alvadt szerűvé válik. Ez szerintem normális, ne aggódj :) Viszont, ha továbbra sem áll be normálisan a ciklus, akkor keress fel egy nőgyógyászt. De szerintem még várj egy pár hónapot vele.
2015. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 31. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
1 napig szokott erős lenni, utána gyengébb. Az a normális, ha van egy nagyon erős nap, hiszen a nyálkahártya az első nap pár óra alatt leválik. Ez eleinte lassabban, majd amikor teljesen levált gyorsabban ürül ki. A harmadik naptól általában egészen enyhévé válik a vérzés.
2015. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát nekem.most a 3.napon se le lett kevesebb :D

2015. júl. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!