Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így elmenjek orvoshoz? Vagy...

Így elmenjek orvoshoz? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy most legutóbb 2x kimaradt a menstruációm, akkor kezdtem el szedni az allergia gyógyszert és annak is tudtam be a dolgot, de most már készültem orvoshoz menni, mert az utóbbi időben sokat fájt a petefészkem iszonyatosan. Most megjött, de emellett mégjobban fáj. Nem görcsölök, hanem szabályosan elviselhetetlenül fáj a petefészkemnél, meg néha a hasfalam is. Ezért gondoltam az is megeshet, hogy cisztám van. Semmilyen gyógyszer nem segít, és én már nem tudom, hogy birom ki azt a 4 napot míg elmúlik a menstruációm. Gondolom így gáz lenne mensivel orvoshoz menni..nincs valami ötletetek, mit próbáljak a fájdalom csökkentésére?

2015. aug. 1. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most fáj, most menj el az orvoshoz, hogy segítsen.
2015. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hu nekem is kimaradt a mensim életemben először pedig nem éltem szexuális életet

és már nem tudom mi bajom van..

neked mit mondott az orvos egymás után maradt ki kétszer?

és nem mentél el orvoshoz?

2015. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz igy is mert fáj nagyon.majd eldönti hogyan vozsgal meg.ja es csak hormontartalmu gyogyszerek kavarhatnak be semmilyen mas nem a mensesbe
2015. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
irany a doki! tipikus tunetek petefeszek cisztara.
2015. aug. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!