Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete lefeküdtem a barátommal...

1 hete lefeküdtem a barátommal védekeztünk, két tesztet csináltam mindkettő negatív mégis késik 10 napja a menstruációm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete lefeküdtem a barátommal és óvszerrel védekeztünk. ellenőriztük és minden rendben volt. Csináltam 2 darab x-epil tesztet is reggel, de mindkettő negatív lett mégis 10 napja késik. Nem tudom, hogy mi lehet már a baj. a Hasam fáj és görcsöl néha úgy, mint amikor megvan, de semmi. Ritkán késik, akkor is csak 1-2 napot. Nem tudom már hogy mire gondoljak.. Segítsetek légyszíves! :) Köszönöm 17/L

2015. aug. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a teszt csak 2 hét után mutatja ki a terhességet?

A menstruációd ezek szerint az aktus idejében már 3 napja késett. A beágyazódásnak kellhet napok, vagy még több idő kellhet vagyis nem attól késik.

Várj még egy hetet, aztán tesztelj, ha védekeztetek, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy.

2015. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) A tesztet tegnap és ma reggel csináltam és nem volt időhöz kötve hogy pl az első héttől mutatja csak ki, annyit írt, hogy a reggeli vizeletnél erősebben mutatja ki a terhességet.Mivel mindkettő pozitív és óvszerrel védekeztünk, az előváladék sem érhetett hozzám egyszer se ezért nem hiszem hogy terhes lehetek mégis félek. Arra is gondoltam,hogy mivel most lesz egy vizsgám és a szüleim is mindig a legjobbakat akarják kihozni belőlem ezért elég stresszes életem van. Lehet hogy ezért késik?
2015. aug. 1. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Attol meg nem mutatta volna akkor sem, ha terhes lennel sem.

Biologia!

2015. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A tesztet tegnap és ma reggel csináltam és nem volt időhöz kötve hogy pl az első héttől mutatja csak ki, annyit írt, hogy a reggeli vizeletnél erősebben mutatja ki a terhességet."


Attól még nem mutathatja ki, mert 2 hét alatt megy végbe a beágyazódás!!! 2 hét múlva tesztelj, akkor mutatja ki leghamarabb!

2015. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kekeckedni akarok, de vicces, hogy nem tudod, hogy mukodnek a dolgok, de szexelsz. Vagyis inkabb szomoru, mint vicces...

Egy hettel aktus utan nincs az a teszt, amelyik kimutatja, ha terhes vagy.

2015. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor csodák nincsenek. Próbálj megnyugodni, és a vizsgádra koncentrálni! Az idegességtől késhet. Esetleg nem eszel rendesen. Igyál Cickafarkteát napi fél litert.
2015. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!