Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog. Gátló utáni "gyógyulás"?...

Fog. Gátló utáni "gyógyulás"? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közel 10 éves gyógyszerszedés után márc. végén orvosi javaslatra leraktam a bogyót. Azóta egyszer jött meg, az is kb a 45. napra máj-ban. Azóta semmi. Az orvos mondta, hogy akár fél is eltelhet menzi nélkül. Nekem annak idején is azért írták fel a gyógyszert, mert nem volt normális ciklusom. Ez az állapot eléggé kiakaszt, azon gondolkodom, hogy elkezdek kivizsgálásokra járni, hogy mi van már velem. Várom a tapasztalataitokat! Köszönöm szépen!
2015. aug. 4. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként?

Tényleg kimaradhat és összevissza jöhet meg, hisz teljesen felborult megint a hormonháztartásod.

2015. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem rettenetesen rendszertelen menstruációm volt/van. 3 évig szedtem Lindynette fogamzásgátlót, majd váltottam Nuvaring gyűrűre (4 évig használtam) majd abbahagytam mindent, egy év alatt háromszor jött meg, majd Clostilbegyt-Norcolut kombóval kezeltek, melynek eredményeképpen teherbe estem :-)

A szülés után sem tért vissza (már lassan 6 éve) a normál ciklusom, teljes az összevisszaság és zűrzavar. Hiába mentem orvoshoz, mindenki hormonokkal akart bombázni, meg szedjek fogamzásgátlót. SOHA TÖBBET!

Végül 2 éve tavasszal láttam meg a dm-ben a Lady Ciklus teát, és gondoltam, egy próbát megér. :-) Három cikluson át ittam (nagyon fontos a pontosság) mindháromszor rendesen meghozta a menzeszt. :-)

Majd abbahagytam az ivást (előírás szerint) és két hét késéssel ugyan, de megjött. Ezt követően pontosan jött meg, és azóta is napra pontosan jön meg!

Ő a feltaláló:

[link]

2015. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos dokik nem tudnak mit csinálni, én is így voltam. Kijött az eredmény, hogy a hormonjaim az egekben, nekem meg mindenféle ronda tünetem volt. Mondták hogy fogamzásgátlót fel tudnak írni,csodálatos.

Én meg életmódot váltottam, szénhidrát diéta, mozgás, gyógynövények, az helyrehozta szépen lassan.

Soha többé fogamzásgátló.

2015. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
30 vagyok, 20 éves korom óta szedtem Milligest-et, előtte egy évig Diane 35-öt. Azért is akartam abbahagyni, mert nemsokára szeretnénk babót és addig vhogyan rendbe kellene jönnöm. Csak van bennem félsz, hogyan lesz normális minden bennem... :/
2015. aug. 4. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

1. nem volt normális ciklusod

2. felírtak gyógyszert, ami teljesen MEGSZÜNTETTE

3. most, hogy nem szedsz, visszatértél a kezdetekhez


Faja, menj el endokrinológushoz, ő kivizsgál hormonra, és talán helyre tudja tenni, amit a nőgyógyászod elbszott. Ha nem, akkor viszont készülj egy hosszú menetre a babáig.

2015. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!