Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha applikátoros tampont...

Ha applikátoros tampont használnék akkor az felmenne?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok és már 2 éve van mensim.Többször próbálkoztam már tamponnal,de még az o.b.mini sem ment fel.Nem is erőltetném a dolgot ha nem úsznék.Amikor megkön és edzésem van olyankor mindig kitalálok valamit csak hogy ne menjek,általában sikerül "megúsznom az úszást xd".Most viszont versenyem lesz és nem mondhatom le (pénteken lesz és tegnap jött meg,szombat-vasárnapig kell hogy tartson).Tegnap már megint próbálkoztam de csak nem ment pedig minit próbáltam,érzem hogy nincs jó helyen,zavar,nem tudok ellazulni miköuben felrakom és bizonytalan is vagyok.Ha applikátorossal próbálnám szerintetek akkor felmenne?Esetleg van olyan tampon ami applikátoros és mini is?Nem kell kiröhögni vagy lekezelni emiatt,normális válaszokat adjatok kérlek!

2015. aug. 4. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem szűzként soha nem ment fel, és néha még most sem tudom feltenni. Túl szűk vagy... :/
2015. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy azert nem megy fel mert szuz vagy.

Probald meg az applikatorosat.

2015. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!