Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs peteérésem?

Miért nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Voltam kedden dokinál azt mondta 11 mmes tüszőm van csütörtökön mentem uh-ra és azt mondták nincs csak6-7 mm-es tüsző és PCOS-em van de a doki azt mondta nem számít!Akkor miért nincs tüsőrepedés miért nem esek teherbe?Pedig már szedtem 4hónapig clostylt is meg merckformint rendszeresen akkor miért nem jön össze?
2010. márc. 7. 20:03
 1/1 anonim válasza:
PCOS esetén kicsit nehezebb teherbe esni. Nem tudom, mennyit mesélt Neked erről a dokid, nem veszélyes, ne aggódj, csak mindent be kell vetni, hogy összejöjjön a baba:) szóval az, hogy nem számít, azért nem teljesen igaz. én azt javasolnám, kérj egy másodvéleményt. több szem, többet lát, és hátha kitalál egy másik doki valami okosat Neked.
2010. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!