Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hanyas melltartó...

Szerintetek hanyas melltartó kéne És milyen?

Figyelt kérdés
Eddig csak toppot hordtam/hordok de már nemszeretem! Megtudnátok mondani hogy kb.: hanyas melltartó kéne? Linkelnêtek párat? Köszi 11/L

2015. aug. 5. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. aug. 5. 09:49
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt
2015. aug. 5. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Képből nem lehet megállapítani, hogy hányas melltartó kell!


[link]

Itt elolvashatod, hogy kell kiszámolni a méreted, de a legjobb, ha felpróbálsz egy-két melltartót és majd meglátod, melyik jó rád.


Ilyesmiket ajánlok:

[link]


[link]

2015. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányásmelttartó? Az milyen?
2015. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy neked már kell melltartó?
2015. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én a helyedben nem vágynék melltartót hordani, mert lehet h. nőcisebbnek éreznéd magad tőle, de még semmi sem indokolja h. azt hordj. Mert még semmit sem kell szerencsére 'tartani'. :-) Illetve nem olyan kényelmes ám a hordása!

Tehát hagyományos melltartóban szerintem nem kellene gondolkodnod. A méreted alapján inkább keress vékonyabb pántos, rövidebb 'derékrészű', kevésbé kislányos top-okat, vagy olyan "melltartót", amit LÁNYKA néven hírdetnek. Az tényleg csak arra való, hogy ne látszódjon át, amit nem szeretnél.

2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd mémg szabadon jobb az úgy egészségesebb nem hölgyek?
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 évesen még nagyon nem kéne melltartót hordanod
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen mániám ennyi idősen, aztán most van melltartóm a megfelelő méretben (30AA), de nem szeretem őket, inkább sportmelltartó mert kényelmesebb. Szerintem a 30AA rád is jó kell legyen. 12/L
2016. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!