Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nem vagyok Szűz és majd...

Már nem vagyok Szűz és majd el kel menni nőgyógyász hoz hogy fog megvizsgálni előszőr? Még nemvoltam nőgyógyásznál 18 éves vagyok

Figyelt kérdés
Nem szokot megjönni

#Nőgyógyász)
2015. aug. 6. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Endokrinológushoz menj!

A hormonprobléma nem a nőgyógy stakterülete (már ha nem azért nem jön meg, mert terhes vagy).

2015. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz is nyugodtan menj el. Ilyen korban már azért jó, ha tisztában vagy a női ügyekkel, aminek szerves része a nőgyógyászati vizsgálat, akár tetszik, akár nem.
2015. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ősökkel nem tudsz erről beszélni?
2015. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati vizsgálat úgy zajlik, hogy felfekszel egy vizsgálóasztalra hanyatt, a lábaidat terpeszben/hajlítva beteszed egy lábtartóba. Az orvos ujjal felnyúl a hüvelybe, és kitapogatja a belső szerveket. Végezhet UH vizsgálatot is hasfalon és hüvelyen keresztül is. Jó szoknyában menni, mert akkor csak a bugyit kell levenni, nem kell pucér alsótesttel mászkálni a rendelőben. A vizsgálat nem fáj, csak kellemetlen, hogy kitárulkozol egy idegennek.
2015. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 6. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is íhy volt, csak én 17 éves vahyok, és szűz. Felírt Norcplut 5 mg-t, amitől egyszer megjött és kész. Nem véglehes megoldás. Meg túl sok volt nekem a hormontartalma, és 1 hétre olyan rosszul lettem, hogy alig tudtam felkelni az ágyból :/
2015. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül női orvoshoz menj első alkalommal. Elötte könnyebb terpeszteni meztelenül mint egy férfi elött.
2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Én férfi orvosnál voltam, de egyáltalán nem zavart. Meg inkább ő vizsgáljon meg, mint egy nő.
2015. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég megalázó a szituáció ott meztelenül nagy terpeszben, minek fejelnéd ezt meg még azzal is hogy egy férfi nézeget és nyúl fel neked. A női doktornak csak egy hátrányát említs, én nem tudok. Viszont előnyét azt számtalant. Ős nő, aki fél szavakból is érti problémáid, fájdalmaid, szényenérzeted hiszen ő személyesen is tapasztalja mindezeket amikor páciens lesz belőle.
2015. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ős nő = ő is nő
2015. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!