Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut 5 mg szedtem megjött...

Norcolut 5 mg szedtem megjött a vérzésem ami nagyon erős még az 5 napon is ez normális?

Figyelt kérdés
ezt a gyógyszert azért kellet szednem mert volt olyan, hogy 1 hónapig menstruáltam vagy 11 napig erősen. Ezért a doki a norcolut 5 mg 20 db napi 2 -őt kellet szednem 10 napig ez meg volt és rá pár napra meg is jött de már az 5. napnál tartok és még mindig erős mikor fog el múlni megint tart 1 hónapig valakinek volt már ilyen kérem segítsetek. 😢

2015. aug. 6. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy még vérzel. Nekem 7 nap egy menzesz, a 7. napon kezd enyhülni. Nem mindenkinek 3-4 napos.
2015. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért kellett szedni, mert nem jött meg fél évig. És azt hittem ez után valami Niagara lesz, de egyáltalán nem az lett.
2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma van a 8. napja, hogy menstruálók ezt nem értem én azt gondoltam, hogy ezt a gyógyszert azzért adják mert nekem túl sűrűn és sokáig tart egy menstruáció! És majd edtől csőken a napok száma de úgyan ott tartok. 1 hónapban 2-szer is megjött de volt olyan is hogy 1 hónapot végig menstruáltam enyhe vérzéssel de ami 11 napig tartott az nagyon erős vérzéssel járt meg alvadt vérrel nagyon szomorú vagyok mert soha nem volt semmi gondom a vérzésemmel csak mióta kísérleteznek
2015. aug. 8. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi van veled azóta?
2015. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!