Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha pont akkor jön...

Mit tegyek ha pont akkor jön meg a menzeszem amikor a Balatonra megyünk?

Figyelt kérdés
11 és fél éves vagyok és még sose használtam tampont. Használhatnék ilyen idős korban?

2015. aug. 7. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
De csak a legkisebb méretet, nem mindegy, milyet. Egyébként pedig nem tehetsz semmit, nem szedhetsz tablettát, mert még fejletlen a tested. Édesanyáddal beszéld meg, mi a teendő. Napozni lehet fürdés nélkül is, tusolni is lehet, sőt kell is a szagok miatt.
2015. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Tamponnal se fürödj szerintem úgy hogy először használsz...mondjuk én ennyi idősen nem is ajánlanám, de persze megpróbálhatod. Szerintem törődj bele, hogy most ez így jött ki és ücsörögj a parton, olvass, fess, hallgass zenét, napozz. Velem is volt ilyen, nem olyan vészes:)
2015. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!