Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar nem tudom, mihez kezdjek,...

Mar nem tudom, mihez kezdjek, ti mit tanacsolnatok?

Figyelt kérdés

Vasarnap kellett volna megjojjon, de semmi. Viszont egyszeruen annyira ingerlekeny vagyok. Terhes semmi esetre se lehetek, mivel eleg regota nem voltam senkivel. A melleim majdnem 2 hete fajnak, minden nap ideges vagyok, minden nap egyszercsak elkezdek sirni, annyira rossz a kozerzetem, ideges vagyok, olyan dolgokon akadok ki, amiket maskulonben szinte eszre se veszek, a hasam/derekam is gyakran faj es ez mar 2 hete tart.

Ezido alatt mar reg meg kellett volna jojjon. Hetvegen kirandulni megyek, ez persze meg ratesz egy lapattal, jovo heten eskuvore... Mit tegyek, nem akarom vegigizgulni mindhet helyzetet, hogy vajon mikor jon meg...

22L


2015. aug. 7. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem jön meg, mert ideges vagy és stresszes. Ettől simán késhet. Próbálj megnyugodni, ha háj a hasad meg a derekad, akkor úton van az, csak nehezen akar megindulni.

Amikor nekem ilyen kemény időszakom volt, akkor előfordult, hogy 2 hetet késett...Szóval...Ha viszont egy pár napon belül nem jön meg, akkor azért nézesd meg magad egy nőgyógyásszal.

Üdv.

2015. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!