Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek vele? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Szerintetek ez jó ötlet, vagy mást tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A barátom pár napja más mint eddig. Csak hétvégente tudunk találkozni, hét közben telefonon beszélünk, de mostanában olyan ingerlékeny, és nem túl kedves, nem tudom miért, de mivel általában este ilyen, sejtem hogy fáradt a meló miatt és én iszom meg a levét. Mindjárt kell hívjon. Arra gondoltam megmondom neki, hogy nekem ez rosszul esik, de nagyon szeretem, mindenben számíthat rám, és inkább mondja el mi a gond, ne ezt csinálja. Szerintetek?
2013. ápr. 17. 22:50
 1/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha csak pár napja áll ez fenn, akkor legyél vele türelmes, lehet csak valami a munkahelyén történt, vagy nemtudom..


HABÁR, ha ennyire triviális, akkor persze miért is ne kérdeznél rá? Lehet még jól is fog esni neki, hogy aggódsz miatta, szóval igen, én azt mondom kérdezd, egy kis törődésbe még senki nem halt bele.

2013. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan érdeklődj felőle, tudasd vele hogy ott vagy neki sokszor többet érsz el vele, mint hogy ráteszel te is egy lapáttal! :)
2013. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nemvalószinű hogy direkt csinálja tehát én nem támadnám le úgy hogy "ezt ne csináld" :D

De jól gondolod, kommunikációval lehet mindent megoldani, kérdezd meg hogy érzi magát, mond el hogy észrevetted rajta hogy az utóbbi időben olyan ingerlékeny...

csak kedvesen, nem számonkérően ,ez a lényeg

2013. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam. Szeretettel, számonkérés nélkül.
2013. ápr. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!