Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fajta és mennyi tisztas...

Milyen fajta és mennyi tisztasági betétet vigyek be magammal a korházba? Szárnyas betét vagy a normál a jobb?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem. Szülés után én a tenát javasolnám. Gyógyszertárban lehet kapni.
2008. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét szülésem után síma pamut vattát használtam, mert jó puha és nem piszkálta a varratokat.
2008. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én tenát vittem, de olyan vastag és nagy durung, hogy nyomta a varrataimat. Hozattam a férjemmel alwaist, az éjszakait és az 5 cseppeset. Na ez tök jó volt, jó nagy is, így nem folytam át rajta, amikor feküdtem. Kényelmes is. De arra készülj fel, hogy rengeteg kell belőle, mert kb 2 óránként jó cserélgetni és mosakodni is, jobban viselhető a fájdalom és tisztábbnak érzed magad. Én imádtam megmosakodni, megpuhultak a varratok a víztől.

De egyébként kitapasztalod, hogy melyik a jó betét. Van választék bőven, de mindenképpen szárnyasat javaslok.

Minden jót.

2008. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TENNA LADY EXTRA AZ IGAZI.
2008. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én császáros voltam, alig véreztem.

A kórházban kaptunk egy csomag Bella betétet.

Amúgy Chicco betétet vettünk, 30 db-osat. Egyet kipróbáltam, de nem tetszett. Nem volt ragasztócsíkja, így állandóan elmozdult. A többit odaadtam a szobatársamnak.

Utána normál alwayst használtam.

Lehet, hogy a kórházi napokra nem fog kelleni vastag betét, de az első menstruációra igen. Nekem senki sem mondta, hogy a szülés utáni első menstruáció ilyen erős. A férjem már sürgősségire akart vinni. 3/4 órát se bírt ki a betét.

Az a lényeg, hogy legyen ragasztócsíkja a betétnek, mindegy, hogy szárnyas-e vagy sem.

2013. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!