Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon gondok. Hogyan?

Tampon gondok. Hogyan?

Figyelt kérdés

Mar nem vagyok szuz, de nehezemre esik tampont hasznalni. Mini az konnyen felmegy, de valahogy rastresszelek, hogy bennem van, biztos rosszul raktam fel, es hogy ki fog csuszni, vagy epp bennem marad.

Segitsetek, hogyan hasznaljam? Mi a technikaja? Hetvegen megyek buliba es strandra is, es muszaj tampon hasznalnom, ebbe a nagy melegbe meg kenyelmesebb is lenne.Koszonom a valaszokat!


2015. aug. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetőleg csak ritkán használd, egyébként se egészséges. Amúgy nem csusszan ki, ne stresszeld magad. úgy helyezd fel, hogy állsz, tapasztalataim szerint úgy könnyebb. Nagyon fontos, hogy előtte kicsit rángasd meg a "fonalát", hogy meggyőződj róla, hogy nem szakad ki, és hogy biztonságban érezd magad, hogy fogod tudni venni. Azt biztos tudod, hogy kicsin srégen kell felhelyezni (ahogy a hüvely is srégen helyezkedik el.) Ha nem tudod kényelmesen felhelyezni: bocs, de először tapintsd ki az ujjaddal a "helyes irányt", utána a megfelelő mélységbe told fel a tampont. Gondolom, nem kell magyarázni, hogy előtte alaposan meg kell mosnod a kezed.
2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt kisfilmet :)

Strandon amúgy is jó használni, megóv a fertőzésektől.

Érzed jól magad!

https://www.youtube.com/watch?v=--bBWH2cU-0

2015. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es kb meddig nyomjam fel? mutatoujjam kozepeig?
2015. aug. 7. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor van jó helyen, ha nem érzed.

Benned maradni sem fog, használat előtt nyugodtan megrángathatod a madzagot, rendesen rögzítve vannak.

2015. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl a középső ujjamat teljesen fel kell nyomni, hogy jó helyen legyen. El tudom képzelni, hogy neked sem elég, hogy a mutatóujjad közepéig nyomod fel, ezért érzed azt, hogy kicsúszik.
2015. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!