Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm bulímiás, és...

A barátnőm bulímiás, és elzárkózik a segítség elől, mi a teendő segítég?

Figyelt kérdés
Nem tudja,csak a legjobb barátnője és én,2hónapja vagyunk együtt ,nemrég mondta el nekem,de megkért hogy senkinek ne beszéljek erről.2éve bulémiás ,diétázik de 2-3 hetente amikor valami más ételt eszik bűntudata van és nembírja ki,hogy ne hánytassa magát...Megpróbált leállni,sikerült pár hónapra de megint előjött.Nem akarja elmondani testvérének se,anyukájának se,de viszont aztmondta,hogy nem akar vele együttélni a végtwelenségik,mit lépjek,mi a teendő??

2015. aug. 8. 23:43
 1/3 anonim válasza:
vidd el terapiara ( pszichologu) csodakra kepes. az en bulemiamom segitett..
2015. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig titkolozni akar a csaladja elott, addig remeny sincs a gyogyulasra. Szerintem beszeld ra, hogy legalabb az anyukajat avassatok be ebbe a titokba (ez a gyogyulas fele vezeto ut elso lepese).
2015. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hallani sem akar rola ,hogy elmondjuk akarkinek is,es akarmilyen terapiarol:(
2015. aug. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!