Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló bevétele után...

Fogamzásgátló bevétele után 10 perccel hasmenés?

Figyelt kérdés

Tegnap este 19:00kor bevettem a tablettát és 19:05-10 körül hasmenésem volt, viszont nem ismétlődött.

A tabletta bevétele után 4 órával hasmenés/hányásnál a tablettát pótolni kell, én viszont nem tettem, mert úgy gondoltam, hogy 5-10 perc miatt felesleges

Jól döntöttem, vagy be kellett volna vennem a következő szemet és így most már kiegészítő védekezést kell használni?

Első hét második szemről van szó.



2015. aug. 11. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

az első hét a legkritikusabb.sszerintem védekezzetek inkább máshogyan a hónapban

a következő levélig.

amúgy valószínű még a gyomrodban volt és ugye a bélben szívódik fel. szóval nem hiszem h baj lenne.de érted ha nem akarsz babát,már pedig azért szeded inkább ne kockáztass szerintem.legalább megszakításosan

:)

2015. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mindenképp megszakításosan csináljuk, még csak 17 éves vagyok, szóval semmiképp sem akarok babát :D

de legalább egy hétig marad az óvszer akkor, a betegtájékoztató is azt írja :)

2015. aug. 11. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát állítólag hasmenés esetén a súlyos hasmenés az, ami problémát okoz. De azért szerintem is használjatok óvszert egy hétig, jobb félni, mint megijedni.
2015. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!