Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, hogy kevésbé...

Mit lehet tenni, hogy kevésbé érezzem rosszul magam (lelki)?

Figyelt kérdés

Utálom az olyan lányokat, akik a kis mellük miatt panaszkodnak állandóan (főleg hogy a legtöbbüknek azért normális méretei vannak), gondolom ti sem szeretitek ezeket a kérdéseket. Viszont most már kezdek én is elkeseredni, egy ideje semmi változást nem veszek észre magamon. 15 éves vagyok, 10.-be megyek, és gyakorlatilag nincs mellem. Pedig nem vagyok sovány, ha nem figyelnék oda könnyen híznék is. Annyi megalázó helyzetbe kerülök amiatt, hogy totál deszka vagyok... nem találok melltartókat magamra, A-sat vagy 70/B-set hordok, de sok az olyan fazon, amikből ezek méretek is nagyok rám. Amikor nyár elején bikinit vettem, az is teljesen lehangolt, a strandon is feszélyezve érzem magam. Pláne, hogy a barátnőim szinte mind tökéletesek ilyen szempontból is, már barátjuk is van (mind idősebbek, 21,18, 17, gondolom ez is jelent valamit), meg az osztálytársaim is rendben vannak. Tesin annyira rossz köztük öltözni. Meg néhány ruhát, ami tetszik, nem vehetek meg, mert nem ilyen lányra tervezték, mint amilyen én vagyok.

Elméletileg azt mondják, még nő a mell, az enyémnek esze ágában sincs. Egy éve nem változott. Lassan elhiszem, örökre zárt felsőkben és 10 éveseknek szánt melltartókban kell járnom. Ez annyira igazságtalan, nem?

Írhatjátok, hogy egyszer majd úgyis lesz egy fiú, aki így is szeret és elfogad, blablabla, de attól nekem még kisebbségi komplexusom lesz. Ja, és nem hiszek az ilyen szerelemben, nem létezik. Vagy még nem találkoztam vele.



2015. aug. 11. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én 25 éves vagyok és szerintem pont ugyanakkora melleim vannak, mint neked. A-s melltartókat hordok, de egy csomó üzletben nem is látok olyat, akkor veszek B-set, ami ugyan nagy rám, de ez van..behorpad a melltartó, ha benyomom valamelyik ujjammal.

persze én sem örülök ennek a dolognak, de a környezetemben mindenki meggyőzött (főleg a barátom), hogy a természetes, legyen az bármekkora, sokkal jobb, mintha megműttetném magam. a barátom elhagyna, ha megnagyobbíttatnám a melleimet. így szeret és nagyon jól elvan a melleimmel, nagyon szexinek találja.

el sem tudod képzelni, mennyi pasi van, akinek pont nem a nagy mellek tetszenek.

2015. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!