Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mostanában rászoktam arra,...

Mostanában rászoktam arra, hogy amikor hazaérek, eszem. Tudtok olyan ételeket, amik kevésbé hízlalnak, hogy ne érezzem olyan rosszul magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2013. nov. 28. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Csak az hizlal, amit a napi kalóriakereteden fölül eszel meg.
2013. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több kérdés nem tiszta:


Egyrészt mikor érsz haza?


Másrészt nap közben mit és mennyit eszel?


Harmadszor fogyni akarsz vagy súlyt tartani?


Negyedszer milyen munkát végzel, mennyi kalóriára van naponta szükséged és ebböl mennyi az, amit este otthon kellene fogyasztanod?

2013. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Változó, hogy mikor érek haza. Van, hogy olyan fél három körül, van, hogy négykor.

Nap közben eszem valamilyen kenyeret/kiflit (vajasat, májkrémeset, vajas-párizsisat) 1 szendvicset, néha gyümölcsöt (alma, datolyaszilva, körte) a menza főételeit (levest nem szoktam), néha egy kiflit. Aztán hazaérek.

Súlyt tartani akarok.

Hogy érted, hogy milyen munkát végzek? Iskolába járok. Vagy ha testmozgásra gondolsz, aerobikozom heti háromszor. Sajnos nem tudom, hogy mennyi kalóriára van szükségem.

2013. nov. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!