Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre kevésbé tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé tudom elviselni a helyzetet a párom kislánya miatt. Mit gondoltok, én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A párom kislánya 4 éves, két éve vannak külön az anyjával.

Mi egy éve vagyunk együtt, nála is lakom.

Sajnos egyre inkább nehezen viselem azt, hogy kislány hetente három napot nálunk van. Ha itt van akkor a párom csak vele foglalkozik. Ha meg említem akkor ne akarjam be szabalyozni, hogy mennyit van a gyerekével. Csak marha idegesítő 10 óra munka után egy elkényeztetett kislány nyafogását hallgatni.

Anyagilag elég jól áll, és a 60.000es gyerek tartás mellet rengetek pénzt költ rá pluszba.

Nagyon sokszor, sőt a legtöbbször a közös programokból kihagy és csak ketten mennek vagy a kislány anyjával.

Ha itt alszik a lány nem tudunk a párommal össze bújni mert folyamatosan az apja nyakán lóg, van hogy bent is alszik vele a szobajába.

Már próbáltam felhozni neki a közös gyerek témát de teljesen elzárkozott előle mert ő nem fogja a lánya érzékeny lelkét kitenni ennek.

Az i-re a pontot a tegnapi nap tette fel, mikor terveztem volna valami programot ő pedig mondta, hogy viszi a kislányt állatkertbe.

Este beszéltem vele, hogy ez nekem rosszul esik. Csak annyit mond, hogy ezt fogadjam el neki a kislánya az első és azért nem visznek ilyenkor engem mert nem szeret a lány.

Úgy érzem már, hogy kiborulok.

Annyit nem lehet megbeszélni, hogy egy héten át ne jöjjön.

Jogosan vagyok felháborodott? Hogyan lehet ezt megoldani?



2015. máj. 2. 09:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
az apa nem szeret téged,a lányát szereti,te csak úgy vagy. Ha halálosn szeretne tudna kompromisszumot kötni. Szerintem hagyd el,ez nem fog változni,gondold el mikor a kislány kis pubertás lesz,mindent meg fog tenni,hogy téged eltávolítson az apja közeléből.
2015. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy foglalkozik a lányával érthető, viszont jelen esetben azért ez túlzás. Ha a lány ott van te megszűnsz létezni, igazából a normális kapcsolat kialakítása kellene, hogy a cél legyen közted és a gyerek között. Persze , hogy nem szeret, egy gyerek se szereti az új nőt, de hogy apuka adja alá a lovat az nem jó dolog.

Igazából én is azt feltételezném, hogy te csak egy következő lyuk vagy az övén, mert ha nem így lenne, a közös élet lenne a cél, mert kamaszkorban ez csak rosszabb lesz, ne adj Isten közös gyereknél....

2015. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Mire hazajönnek az állatkertből, te összecsomagolva eltűntél. Ebből nem lesz semmi. Csak rosszabb lesz, "a közös gyerek téma" kérdésből egyértelmű. A te időd, energiád is drága, ne pazarold.
2015. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is az jön le, hogy nem szeret téged a "párod". Aki szeret, az nem viselkedik így, szerintem zárd le ezt a kapcsolatot, és keress olyan embert, akinek nincs gyereke. Én személy szerint nem bírnám elviselni más gyerekét, de ez én vagyok. Az, hogy végre hétvége, és akkor végre lenne időnk egymásra, odahozza a gyerekét, aki végig a nyakunkon ül...na ezt nem. Éppen ezért soha nem jártam gyerekes férfival.

Egyébként persze, hogy jogosan borultál ki, hiszen ki vagy hagyva mindenből. Meg el is mondta neked, hogy neki a lánya az első. Hát akkor keress olyan embert, akinek te leszel, ő meg maradjon egyedül, a lánya majd felnő, családja lesz, le se fogja tojni, mert már más lesz a fontos számára. És akkor majd eszébe jut, hogy talán meg kellett volna becsülnie a társát, mert a gyereket csak kölcsön kapjuk, nem fogja velünk leélni az életét. Ezt nem értik meg sokan.Hát akkor legyenek egyedül életük végéig, ha nekik ez jó.

2015. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se szeret téged,csak úgy vagy ott mint egy bábu.Ezt az elején ki kellett volna már puhatolni,vagy szabályozni,nem most lett ő ilyen.A páromnak is vannak gyerekei,annyira nem szoros közöttük a viszony,de én megmondtam hogy nem szeretem a gyerekeket,nincs kedvem jópofizni,nincs kedvem velük találkozni,ha elfogad így oké.Mivel ezt letisztáztuk,semmi gond nincs ebből.Nálatok ez nem igazán fog megváltozni,meg fogod unni az egészet hogy veled nem törődik.
2015. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

érhető h foglalkozik a lányával a kislány ragaszkodását is megértem

amit leírtál az jön le a párodnak te csak egy dísztárgy vagy úgy mond

tűnj el egy időre ha keress akkor szeret és megpróbál változtatni hanem akkor tudod mit jelent

2015. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem keress magadnak mást. Mindig a gyereke lesz az első, ez természetes is, de úgy tűnik, neki nem is fér senki más az életébe. Se te se egy közös gyerek. Én otthagynám.
2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%

Elvált apát szeretsz, a gyerek benne van a csomagban. Nem szereted a gyereket, de megsértődsz, hogy nincs program hármasban, mert a gyerek nem szeret. Miért is szeretne, ha te nem szereted? Nem hülye, csak kicsi. (Persze lehet, hogy az anya is uszítja a gyereket ellened, de az alapprobléma akkoris megvan)

A párod is túlzásba esik, de a gyerekéről van szó.

Nálunk is megesik, hogy a párom lánya keresztülhúzza a számításainkat, de úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy tudtam, mit vàllalok. A gyerek mindig a gyereke marad, a párját lecserélheti.

2015. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

En is a szakitast ajanlom.

Van hova menned/felretett penzed uj lakasba koltozni? Mert ha igen, a helyedben egy percet se gondolkoznek tovabb.

2015. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Sosem leszel még csak egyenrangú sem az életében a kislányával. A kislány az első, te pedig egy másodrendű ember vagy az életében. Jogosan érzed, hogy ez neked kevés, de a helyzet nem lesz jobb sem most, sem idővel. Keress mást, akinek te és a közös családotok a legfontosabb. Neki nem leszel az.
2015. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!