Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzékeny a cicim a...

Miért érzékeny a cicim a mensi előtt 5 nappal?

Figyelt kérdés

Fog.gátlót szedek. A mensi előtti napon illetve középidőben szokott kicsit érzékeny lenni. Most 4 nappal előbb, és erősebben.

Mitől lehet ez?


2015. aug. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi kulonosebb oka nem lehet, termeszetes. Hol ennyire, hol annyira faj.
2015. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb. minden nőnek érzékenyebb és nagyobb menzesz előtt a melle és havonta is változik, hogy mennyire, nekem van, hogy kimondottan fájnak, következő hónapban szinte semmi, ezek normális dolgok.
2015. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Privátban kaptam egy választ még egy Balatoni Ferenc nevű "úrtól", miszerint ez normális, még izgathat is. És hogy hány éves vagyok :D

Azt hittem az ilyen perverz öregemberek csak a szexualitás témakörben nyomulnak :D

2015. aug. 11. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem. Sőt, nekem egy olyan kérdés után írtak nem kicsit perverz dolgokat, ami a tamponokról szólt. Minden ilyen kérdésre ugranak.
2015. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a premenstruációs szindróma (PMS) egy tünete, nekem a mensi előtt 2 hétig fáj a mellem, bedagad, nyomásra fáj. A mensi végefelé elmúlik.
2015. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!