Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell nagysága, a vegetáriánu...

A mell nagysága, a vegetáriánusság és hogy kb 43 kg vagyok befolyásoljae azt hogy nem jööttt meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves vok..
2010. márc. 8. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
a vegetarianussagnak nincs koze a meledhez, de ahhoz lehet hogy nm jott meg megde szerintem nemskara mefog, pont olyan korban vagy
2010. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszike..várom a válaszokat..
2010. márc. 8. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony vagy, akkor általában a melleid is kisebbek, ha pedig kórosan sovány vagy, akkor a menzeszed sem jön meg. Hány cm vagy a 43kg- hoz?
2010. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát kb. 1.50 - 1.55.- 1.60 körül..
2010. márc. 8. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
160 cm! Egész este ezt kérdezgeti a csajszi.. :))
2010. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)) jaja
2010. márc. 8. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy fejlődőben lévő szervezetnek nem tesz jót a vega étrend. várd meg inkább amíg teljesen kifejlődsz, aztán térj át erre az étrendre. a mell nagysága és a menstruáció között semmi összefüggés nincs.
2010. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát tudom h nem tesz jót a fejlődő szervezetemnek..de ez nem úgy megy hogy egyszerüen most eszek húst mert a húst utálom és egy falat sem megy le a torkamon?

mit tegyek?

2010. márc. 9. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokféle hús, és húskészítmény létezik, próbálj ki többet!

Ha pedig végleg nem megy, akkor egyél más állati eredetű táplálékokat: több tojást, tejterméket!

2010. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!